FRONTIER20 MICHELANGELO EXTRA WHITE
Color Shading
V2
Porcelain Pavers
12"x24"
0.8" (20 mm)
24"x24"
0.8" (20 mm)
12"x12"
0.8" (20 mm)
12"x48"
0.8" (20 mm)
12"x48"
0.8" (20 mm)
24"x48"
0.8" (20 mm)
24" x 48" MIX
0.8" (20 mm)
Porcelain Tiles
12"x24"
0.35" (9 mm)
24"x24"
0.35" (9 mm)
24"x48"
0.35" (9 mm)